58 671 52 55 morax@morax.com.pl

Firma "MORAX" powstała w 1999 roku. Jej założyciel posiada długoletnie doświadczenie w handlu hurtowym oraz detalicznym. Firma posiada oddział detaliczny w Olsztynie.

 "MORAX" należy do sieci "G7 - Expert Kuchnie" będącą pionierem w zakresie tworzenia i zaopatrywania studiów mebli kuchennych w sprzęt do zabudowy.

Atutem firmy jest wszechstronna współpraca ze wszystkimi renomowanymi markami producentami sprzętu AGD. Kontrakty zawarte z partnerami handlowymi gwarantują klientom dostęp do oferowanego towaru na specjalnych, bardzo korzystnych warunkach. Dla dystrybutowór hurtowych oferujemy system B2B oraz plik XML ze stanami i cenami.

 

MORAX
Wielobranżowy Handel Hurtowo - Detaliczny
84-230 Rumia ul. Włókiennicza 31
tel. (058) 671 52 55, 671 52 56

671 53 23 fax. (058) 679 43 33
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Hurt AGD Detal AGD Oświetlenie
Dorota GG: 18159425, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Iwona Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.l

Justyna Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paweł GG: 40427286, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Łukasz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Michał Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 Napisz do nas jeśli chcesz dostać dostęp do B2B:

Uzupełnij
Pole wymagane
Podaj prawidłowy adres
Uzupełnij
Nieprawidłowe dane

Popularne artykuły

Rozdajemy ciasteczka każdemu, kto odwiedza naszą stronę. Zobacz politykę prywatności